Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je k analýze návštěvnosti. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

Contera Park

Ostrava D1

Contera Park Ostrava D1 se rozkládá na ploše cca 35 ha s pronajímatelnou plochou více než 161 000 m2. Nachází se na okraji Ostravy na exitu dálnice D1. Většina budov byla dokončena v roce 2022. Moderní stavby získaly certifikaci BREEAM.

O projektu

Contera Park Ostrava D1 využívají především firmy z oblasti e-commerce a logistiky, orientovaným jak na lokální prostředí, tak i nadnárodní distribuci. Velké průmyslové plochy jsou kombinovány s menšími flexi objekty, které poskytují zázemí také nájemcům z oblasti drobné výroby a služeb, většinou s vyšší přidanou hodnotou.

Mezi významné nájemce v parku patří společnosti Sportisimo, AT Computers nebo Plzeňský Prazdroj. Součástí projektu bude také technologický park, jehož výstavba je plánována na rok 2024.

Jedná se již o druhý průmyslový park realizovaný Conterou v Ostravě. Projekt Contera Park Ostrava City s plochou 85 000 m2 byl dokončen v roce 2019.

Více informací
Celková plocha
161 620
m2