Architekti navrhují stavby na míru požadavkům klientů, přívětivé pro zaměstnance a vizuálně estetické pro kolemjdoucí. Krajináři dotváří exteriéry parků s nadstandardním množstvím zeleně, abychom vytvořili příjemné prostředí pro naše klienty, jejich zaměstnance i návštěvníky těchto míst. Přerušený kruh v našem logu odráží symbol dynamiky života, vztahů, otevřenosti a udržitelnosti.

Podpora života v regionech
Udržitelnost a revitalizace
Dlouhodobá spolupráce s klienty
Férový zaměstnavatel
Růst a inovace

Brownfield

Snahou Contery je vdechnout chátrajícím a nevyužitým místům ve formě brownfieldu druhý život, a to vybudováním moderního pracovního prostředí v nejvyšším standardu A‑Class s ohledem na místní normy. Klademe důraz na zlepšení kvality života ve městě nejen vytvořením nových pracovních příležitostí pro další generace.

Brownfieldy nabízejí velký potenciál pro rozvoj, zvlášť v současnosti, kdy jsou greenfieldy v atraktivních lokalitách stále větší vzácností.

Revitalizace a přeměna brownfieldů je pro nás prioritou a zároveň se těší veřejné podpoře. Považujeme ji za základní kámen udržitelného developmentu. Rozvoj brownfieldů má také zcela zásadní sociální a ekonomický význam pro další rozvoj regionů.

Brownfield - CONTERA
BREEAM - CONTERA

Certifikace projektů

Řada našich budov splňuje kritéria certifikace staveb kategorie BREEAM. Kromě kvality staveb se certifikace zaměřuje zejména na dlouhodobou udržitelnost, ale i na celkové prostředí.

Podporujeme regiony

Podporujeme život v regionech a ve městech. Investujeme do sportu, sdílené mobility a místních spolků. Budováním nových prostorů vzniká více pracovních příležitostí a snažíme se tak vytvořit vhodné podmínky pro zaměstnance a především pro místní obyvatele. Naším cílem je být dobrým sousedem a vytvářet lepší podmínky pro život.

Podporujeme regiony
CONTERA

Zelené prostředí

Vnější parter budov vnímáme jako jejich plnou součást. Kvalitní prostředí, zeleň, veřejná prostranství a plochy k oddechu jsou součástí projektu.

Férový přístup a zodpovědnost

Plně si uvědomujeme odpovědnost, kterou máme vůči našim obchodním partnerům, investorům i zaměstnancům. Proto klademe velký důraz na způsob řízení firmy, vnitřní kontroly a postupy stanovené normami a jejich převáděním do praxe.